images 1 - آموزش کسب درآمد اینترنتی از سایت نئوباکس

آموزش کسب درآمد اینترنتی از سایت نئوباکس

کسب درآمد اینترنتی از سایت نئوباکس

 

با سلام دوباره به کابران عزیز ؛ در این مقاله قصد داریم به یکی دیگر از سایت های کلیکی و کسب درآمد اینترنتی را معرفی کنیم ( سایت نئوباکس ) این سایت یکی از قدیمتی ترین سایت ها و همینطور پایدارترین سایت ها در این چندین سال گذشته میباشد .

 

سایت نئوباکس یا neobux چسیت ؟

سایت neobux یکی دیگر از سایت های کسب درآمد از اینترنت میباشد که از سال ۲۰۰۸ تا الان فعالیت میکنه و تا الان هیچ قطعی و دزدی را نداشته است و سابقه ی پرداخت خیلی خوبی دارد و بیشتر کاربران ایرانی نیز در این سایت فعالیت میکنند .

 

 

سایت neobux چگونه کار میکند ؟

شما با ثبت نام در سایت نئوباکس  کافی هست که مثل سایر سایت ها بر روی تبلیغات کلیک کنید اما علاوه برا آن ما یک روشی را به شما پیشنهاد میکنیم که میتوانید درآمدتان را چندین برابر کنید .( در ادامه توضیح خواهیم داد )

روزانه حدود ۳۰ تبلیغات ( بنرهای آگهی ) برای کاربران با عضویت معمولی ( فقط ثبت نام کرده اند ) وجود دارد که هر کدام ارزش حدودی ۰٫۰۱ دلار را دارند که شما میتوانید با کلیک کردن و تماشای این آگهی های تبلیغاتی درآمدزایی کنید .

برای اولین برداشتتان از این سایت باید درخواست واریز بدهید و اطلاعات حسابتا را تکمیل کنید ( در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد ) . برای برداشت بار اول باید حداقل ۲ دلار کسب درآمد کنید .

در برداشت های بعدی هر بار در هر مرحله ۱ دلار اضافه میشود و این تا ۱۰ دلار همچنان می رود و در ۱۰ دلار ثابت میشود و یعنی شما بعد از مدتی که در این سایت فعالیت کنید باید برای هر بار واریزی ۱۰ دلار کسب درآمد کنید .

 

اما چگونه برداشت کنیم ؟؟

برای برداشت خیلی راحت میتوانید اقدام کنید . چون این سایت بعد از اینکه شما درخواست واریز کردید به صورت آنی درآمد شما را واریز میکند .

برای این کار باید ابتدا در سایت هایی مثل پی پال و نتلر ثبت نام کنید و یک حساب باز کنید و آدرس و شماره این حسابتان را در سایت نئوباکس وارد کنید و بعد از درخواست واریز ، درآمد شما به پی پال واریز میشود و بعد از آن میتوانید آن را به پول ایران تبدیل کنید و به حساب اصلی خودتان در ایران واریز کنید و آن را به صورت نقدی برداشت کنید و حالشو ببرید .

 

عضویت ها فرق میکنند ؟؟

بله . اول ثبت نام شما یک عضو معمولی هستید و به بعضی امکانات دسترسی دارید و برای اینکه بخواهید حرفه ای تر کار کنید باید عضویت خود را ارتقا بدهید . برای این کار شما باید یه چیزی را بدهید تا یه چیزی را به دست آورید . شما باید ۳۰۰۰ امتیاز ( Point ) خود را بدهید و برای ۱ سال اکانت طلایی داشته باشید . درآمد و قیمت و تعرفه ی بنرهای آگهی در عضویت طلایی بالا میی رود و شما درآمدتان چند برابر میشود . اما بهترین روش که ما معمولا به شما کاربران عزیز معرفی مکنیم روش جذب زیرمجموعه می باشید .

این روش همیشه جواب داده است . شده است ، روش این کار اینگونه است که شما لینک اختصاصی خودتان را به دوستان و همکاران و گروه ها و سایت ها و انجمن ها میفرستید و آن ها با عضویت در سایت نئوباکس با لینک شما و انجام درآمدزایی برای خودشان ،  شما نیز درآمدزایی میکنید . در واقع شما وبسایت نئوباکس را تبلیغ کرده اید و این سایت برای قدردانی از شما مقداری از درآمد زیرمجموعه هایتان را به شما میدهد .

 

 

 

اگر به صورت حرفه ای کار کنید میتوانید ماهانه ۳۵۰۰ دلار را هم در بیاورید .

پس همین حالا شروع کنید :

آدرس سایت : کلیک کنید

 

مانیتورینگ : در حال پرداخت –وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه
تعداد برداشت : ۴۳ تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۷/۵/۱۰ مبلغ کل برداشتی : ۴۳۰ دلار

 

2 thoughts on “آموزش کسب درآمد اینترنتی از سایت نئوباکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *