برای کسب ثروت به چه دانشی نیاز داریم ؟

برای کسب ثروت به چه دانشی نیاز داریم ؟

برای کسب ثروت به چه دانشی نیاز داریم ؟

 

 

با سلام ببینید برای اینکه در کسب وکار و کسب ثروت موفق باشیم باید یکسری از دانش هارو باید فرابگیریم

 

مثلا برای اینکه ریاضی را یاد بگیرید باید جبر، معادله ، هندسه ودیگر دانش های مربوط به این رشته را باید فرا گرفت کسب ثروت هم همین گونه است باید یکسری از دانش های مربوط به این موضوع را باید فرا بگیرید.ببینید بعضی از مردم میگن اون تو فلان جا میشنه وفلان جا کار میکنه اما این اشتباهه چون ببینید اگه این طوری بود همه ساکنین یک محله پولدار ومحله دیگری فقیر بود اما میبینیم که تو یک محله یک پولدار وفقیر هستند.

برای کسب ثروت به چه دانشی نیاز داریم ؟

 

ودرباره این که درفلان جا کار میکنند هم اینکه میبینیم که ۲نفر دریکجا کار میکنند اما یکی پولدار ودیگری فقیر است پس این دلیل نمیشه که بگیم که افرادی پولدار هستند در منطقه خاص یا موقعیت شغلی مناسب قرار دارند بلکه این افراد از آن دانش های خاص که برایتان گفتم درباره دانش کسب و کار استفاده کرده اند.وبا استفاده از آن دانش ها موفقیت های شغلی واقتصادی زیادی را به دست آورده اند. بابررسی افراد ثروتمند میبینیم که آن ها اشخاص معمولی وساده از نظر استعداد هستند وافرادی هستند که از این افراد با استعداد تر و کاربلدتر هستند اما این افراد نتوانسته اند به ثروت کافی برسند پس دلیل نمیشه که بگیم افراد ثروتمند استعدادخاص یا مهارت های فوق العاده ای دارند .

 

فقط این افراد با استفاده از دانش کسب ثروت موفق شده اند. اصلا موضوع ثروتمند شدن به یک استعداد وموقعیت نسبت داده نمیشود بلکه به انجام دادن برخی کار ها با استفاده از روش واصول خاصی است که افراد ثروتمند از آن استفاده میکنند وبه ثروت مناسبی دست پیدا میکنند.دراین جا یک سوال مطرح میشود اونم اینکه این راه و روشی که افراد ثروتمند از آن استفاده کرده اند سخت است که دیگر افراد جامعه نمیتوانند از آن ها استفاده کنند وبه ثروتمند شدن برسند که البته این راه و روشی که میخوام برایتان توضیح بدم اصلا راه سختی نیست وهرکس بتواند به خوبی از آن استفاده کند میتواند به ثروت خوبی برسد البته که همه این توضیحاتی که برایتان عرض میکنم بستگی به موقعیت وشرایط متفاوت است.

 

ببینید شما برای اینکه کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشید باید در کاری که انجام میدهید باید حرفه ای باشید واگر درکاری هستید که استاد خاصی در آن شغل دارید حتما به موفقیت بزرگی دست خواهید یافت . به طور مثال شما یک دکه بستنی فروشی دارید ویک بستنی فروش چن متر بالاتر از شما هم هست اگر آن بستنی فروشی درآمد خوبی نسبت به شما دارد حتما او یک راه واصولی را پیش گرفته که در آن شغل بسیار موثر است پس باید شما سعی کنید افرادی که در رشته یا کار شما ثروتمند شده اند یاد بگیرید که چگونه کار میکنند وچه کار هایی انجام میدهند شما هم شروع به انجام دادن آن کار با استفاده از استعدادهای خود آن کار هارا در کار خود به کار ببندید تا موفق شوید.

 

 

من وهمه همکارانم آرزوی موفقیت داریم برای تک تک شما عزیزان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *